IB FİZİK HL/HIGHER LEVEL ÖZEL DERS

 IB Fizik HL Özel Ders programlarımız alanında tecrübe sahibi IB Fizik Öğretmenleri ile sunulmaktadır.

IB Fizik Özel Ders HL ile Mühendislik Bölümlerine Bir Adım Daha Yaklaşın

Fizik deneysel bilimlerin en temel olan çok küçük parçacıklardan, galaksiler arasındaki en büyük mesafelere kadar evreni açıklamak isteyen bir bilim dalıdır. Fizikteki heyecan verici olağanüstü gelişmelere rağmen, fizik tarih boyunca fikirlerin geliştirilmesi, gözlemler gibi temel prensiplere bağlı kalmıştır. Fizik modelleri, gözlemleri anlamaya çalışmak üzere geliştirilmiştir  ve gözlemler zaman içinde teori haline getirilmiştir.

Doğal dünyayı daha iyi anlamanın yanında, fizik bize çevremizi değiştirmek için yardımcı olur. Toplum üzerindeki  ahlaki ve etik ikilemler, sosyal, ekonomik ve çevresel etkiler fizikçilerin çalışmalarının sonucu olarak hayata geçmektedir. 

IB Fizik Özel Ders HL (Higher Level)  programlarımızın temelinde fiziğin bu temel nitelikleri yatmaktadır. IB Fizik Özel Ders HL programlarımız alanında tecrübe sahibi IB Fizik Öğretmenlerimiz ile sunulmaktadır. Bu en büyük farkı yeni IB Fizik curriculum değişiklikleri ile zamanında uyum sağlamaları ve bunu özel ders programlarımızda uygulamalarıdır.

IB Fizik özel ders HL

IB Fizik Öğretmenleri

IB Fizik öğretmenlerinin en büyük farkı yeni IB Fizik müfredat değişiklikleri ile zamanında uyum sağlamaları ve bunu IB Fizik HL özel ders programlarımızda uygulamalarıdır. Bu sayede sınavlarınızda hiç bir sürpriz ile karşılaşmadan 7 almanızı sağlıyoruz.

IB Fizik EE & IA Dersleri

Eksiksiz bir IB Fizik IA yazmak ister misin? IA ya da EE yazarken fiziğin ilgi çekici dünyasını keşfetmek? Tam da IB’nin istediği gibi bir eğitim almak istiyorsan, IA ve EE derslerimiz tam size göre. Hem öğrenip hem de eğlenerek IB Fizik IA ve EE yazın!

IB Fizik Özel Ders HL Alarak Tüm Zorlu Sorularını Çöz

7 IB Fizik HL Notu Alarak Yeteneklerinizi Üniversitelere Gösterin

Ders Süresi:90 Dakika
Ders Türü:Özel Ders ya da Grup Ders
Ders Yeri:Online
Ders Sayısı:Öğrencimizin ihtiyacına göre eğitmenlerimiz tarafından belirlenir
Sabit Ders:Öğrencilerimizin ihiyacına ve talebine göre dilerseniz sabit, dilerseniz ihtiyaç oldukça ders.
Deneme Dersi:Deneme dersi yapmıyoruz fakat, öğrencimiz ilk dersten memnun kalmazsa %100 ücret iadesi yapıyoruz. Memnun kalırsa, yapılan dersi ilk ders olarak sayıyoruz
IA/EE Desteği:Evet

Global Olarak Hizmet Veren TestPrep'in Dünya Çapındaki Ofislerinden HL IB Fizik Özel Ders Alın

TestPrep, dünya genelinde hizmet veren bir eğitim kurumu olarak sizlere en kaliteli eğitimi sunmaktadır. HL IB Fizik özel derslerimiz ise bu kaliteli eğitimin en güçlü kollarından biridir. Dünya çapındaki ofislerimizde öğrencilerimizin akademik başarılarına yönelik özel bir planlama yapılarak, her bir öğrencinin ihtiyaçlarına uygun bir ders programı sunulur. Bu sayede öğrencilerimiz, HL IB Fizik derslerinde en yüksek seviyede bir performans sergileyebilirler.

Ayrıca derslerimizde kullanılan materyaller, en son teknolojik gelişmeleri takip ederek hazırlanmaktadır ve öğrencilerimizin anlama ve kavrama sürecine destek sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. TestPrep’in dünya çapındaki ofislerinin imkanlarından yararlanarak, HL IB Fizik özel derslerimize katılabilir ve akademik hayatınızda başarılı adımlar atabilirsiniz.

IB Fizik Özel Ders

Ekstra Yardımlarımız

Sunduğumuz IB Fizik Özel Ders HL (High Level ) desteğimiz ile öğrencilerin IB programı boyunca hem GPA hem de IB Grade olarak en yüksek puanları almalarını hedefliyoruz. Bunun yanında öğrencilerin fiziği bir bilim olarak algılamalarını ve ezberlemeden öğrenmeleri amaçlıyoruz. Tüm IB HL derslerimiz IB Examiner eğitmenlerimiz ile verilmektedir. İstanbul dışından IB Fizik HL Özel Ders almak isteyen öğrencilerimize ise online IB fizik dersi ile yardımcı olmaktayız.

Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

IB Fizik Özel Ders Planlamak İçin

18 thoughts on “IB Fizik HL/Higher Level Özel Ders”

 1. Süleyman Yavuz

  Harika bir ilk dönem oldu. Kızıma destek olan hocamıza, bize her saatte yardım Eden Ender Bey’e ve bizi doğru bir şekilde yönlendiren Barış Bey’e çok teşekkür ederim. Normalde yorum yazmak bana göre değil fakat gerçekten güzel yorumları hakediyorsunuz.

 2. Buğra Kaytanlı

  İsviçre’de gerçekten zor bir okulda eğitim alıyorum fakat sizin desteğiniz sayesinde IB Fizik dersinde sınıf ikincisi olarak ilk dönemi tamamladım. Öğretmein gerçekten tam da anlayacağım şekilde anlatıyor ve ben daha cümlemi bitirmeden aklıma nerede soru takıldığını anlayabiliyor.
  İkinci dönemde sınıf birincisi olmam dileğiyle. Szie ne kadar teşekkür etsem azdır.

 3. İlk dönemi 7/7 ile kapatan kızım sizin sayenizde güzel bir tatil geçiriyor. Online ders aldırmaya ne kadar soğuk yaklaşsam da kızım çok çabuk adapte oldu. Biz yaşlandık galiba artık.

  İkinci dönemin hemen başında yine aynı gün ve saatte devam edeceğiz. Saygılar, sevgiler.

 4. Kızımın okulunda aldığı derslere ek olarak dışarıdan destek almaya başladık. Kızımın okulda anlamakta zorlandığı, üzerinde çok zaman harcadığı konuları kısa sürede telafi etmesi çok hoşumuza gitti. Öğretmenlerin özverili olması, online sistemlerinin yeterli olması sayesinde derslere sene sonuna kadar devam edeceğiz. IB fizik dersleri için destek arayışında olan diğer verilere tavsiye ederim.

 5. Güneş Karabulut

  11. sınıfa bu sene başlayan kızım için online IB fizik dersi aldırmak istiyorum. Okulundan arkadaşları da sizi önerdi. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 6. Bu sene Kasım IB sınavına girecek oğlum için IB özel ders aldırmak istiyorum. Dersleriniz hakkında bilgi rica edebilir miyim? Teşekkürler

 7. Dönem bıyunca yanımda olan hocalarıma çok teşekkür ederim. IB sınavına giremesem de predicted fizik notumun 7 olması sizin sayenizde oldu. 41 ortalama ile kabul aaldığım UCL’den her döndüğümde size uğrayacağım. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 8. IB Fizik HL seçtiğimden beri Test Prep ile çalışmaya başladım. Sonrasında kimya ve matematik de almaya başladım. Fizik HL notum 7 geldi ve tamamen sizin sayenizde. Okula boşuna gidiyoruz.

 9. Okul notlarımı ilk dersten itibaren değiştiren bir ders oldu. Hocalar da inanamadı gerçi 🙂 Çok teşekkürler. ağustosta görüşmek üzere.

 10. Kızım için tercih ettiğim ve IB öğretmenleri tarafından ders verilen profesyonel bir yer. Son derece ferah ve sessiz. Tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top