IB KİMYA HL/HIGHER LEVEL ÖZEL DERS

 IB Kimya HL Özel Ders programlarımız alanında tecrübe sahibi IB Kimya Öğretmenleri ile sunulmaktadır.

IB Kimya HL Özel Ders Desteğimizle 7 Yolunda Hızlı İlerleyin

IB Kimya HL Özel Ders programlarımız deneysel, bilimsel, pratik araştırma becerileri edinme ile akademik çalışmayı birleştirmektedir. Kimyasal ilkeler içinde yaşadığımız fiziksel ortamı ve tüm biyolojik sistemleri barındırmaktadır. IB Kimya HL genellikle tıp, biyoloji, çevre bilimi gibi birçok üniversite bölümü için bir ön koşuldur. IB Diploma programı (IBDP) öğrencilere pratik becerileri geniş bir yelpazede geliştirmek ve tesis etmek için Matematiğin yanında kimyayı da kullanır. Aynı zamanda bu program öğrencilerin kişiler arası iletişimi için gerekli olan bilgi teknolojisi becerilerini, 21. yüzyıl teknolojilerini kullanarak geliştirmelerine olanak sağlamaktadır. 


IB Kimya Özel Ders programlarımız alanında tecrübe sahibi IB Kimya Öğretmenleri ile sunulmaktadır. IB Kimya öğretmenlerinin en büyük farkı yeni IB Kimya curriculum değişiklikleri ile zamanında uyum sağlamaları ve bunu özel ders programlarımızda uygulamalarıdır.

IB kimya hl özel ders

IB Kimya Öğretmenleri

IB Kimya HL dersi, core Kimya konularını ve buna ilave olarak higher level konularını içermektedir. Sunduğumuz IB Kimya HL Özel Ders  desteğimiz ile öğrencilerin IB programı boyunca hem GPA hem de IB Grade olarak en yüksek puanları almalarını hedefliyoruz. Bunun yanında öğrencilerin kimyayı bir bilim olarak algılamalarını ve ezberlemeden öğrenmeleri amaçlıyoruz. 

IB Kimya EE & AI Dersleri

IB Kimya IA (Internal Assessment) dersin ayrılmaz bir parçasıdır ve hem SL hem de HL öğrencileri için zorunludur. Öğrencilerin, yazılı sınavlarla ilişkili zaman sınırlamaları ve diğer kısıtlamalar olmaksızın, becerilerinin ve bilgilerinin uygulanmasını göstermelerini sağlar. Tam puan almanız final IB notunuzda önemli role sahiptir.

IB Kimya HL Özel Ders Alarak Tüm Past Paper Sorularını Çöz

En İyi IB Kimya HL Notu Alarak Hayalinizdeki Fen Bölümüne Kabul Alın

Ders Süresi:90 Dakika
Ders Türü:Özel Ders ya da Grup Ders
Ders Yeri:Online
Ders Sayısı:Öğrencimizin ihtiyacına göre eğitmenlerimiz tarafından belirlenir
Sabit Ders:Öğrencilerimizin ihiyacına ve talebine göre dilerseniz sabit, dilerseniz ihtiyaç oldukça ders.
Deneme Dersi:Deneme dersi yapmıyoruz fakat, öğrencimiz ilk dersten memnun kalmazsa %100 ücret iadesi yapıyoruz. Memnun kalırsa, yapılan dersi ilk ders olarak sayıyoruz
IA/EE Desteği:Evet

IB Kimya HL Özel Ders Alarak Tüm Dünyadan IB Kimya Öğretmenlerine Ulaşın

IB Kimya özel ders HL ile, fen bilimleri uygulamalı olarak öğretilir. Öğrenciler araştırma tasarlama, veri toplama, manipülatif beceriler geliştirme, sonuçları analiz etme, sınıf arkadaşlatıyla işbirliği yapma ve bulgularını değerlendirip iletme fırsatlarına sahiptir. Araştırmalar laboratuvar temelli olabileceği gibi simülasyonlar ve veri tabanlarından da yararlanılabilir. 

Bizim IB Kimya HL özel ders programlarımızda, öğrenciler, kendi tasarımları üzerinde bağımsız olarak çalışma becerilerinin yanı sıra, daha geniş bir toplulukta bilimsel araştırmaların yürütülme şeklini yansıtmak için farklı bölgelerdeki okullarlardaki öğrencilerimiz ile işbirliği de dahil olmak üzere kendilerini geliştirme fırsatı bulurlar.

Unutmayın, TestPrep olarak dünyanın 3 kıtasında öğrencileri IB Kimya HL özel ders ile buluşturuyoruz.

IB Kimya özel ders

Yüksek IB Kimya HL Notu

Kimyayı seviyorsunuz fakat IB Kimya’da biraz zorlanıyor musunuz? Bazen IB Kimya HL, öğrencileri zorlayabilmekte. Bunun en büyük sebebi, öğrencilerin ezberleyerek öğrenmesi. IB Kimya özel ders HL derslerimiz sayesinde, IB Kimya’nın ne kadar eğlenceli olduğunu göreceksiniz. Bu sayede okul notlarınızı yükseltecek ve, saatlerce IB Kimya çalışmak zorunda kalmayacaksınız. Çok güzel bir teklif değil mi? O zaman:

Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

IB Kimya Özel Ders Planlamak İçin

16 thoughts on “IB Kimya HL/Higher Level Özel Ders”

 1. TestPrep IB konusunda gerçekten diğer tüm kurumlardan ayrılıyor. Uluslar arası çalışan bir kurum olması sebebiyle de oldukça güvenilir olduğunu düşünüyorum. IB konusunda tüm materyallere ve deneyimli öğretmenlere sahipler. Online derslere kişisel olarak çok alışık olmasam da oğlum için tam bir biçilmiş kaftan.

  TestPrep’le okullar açılmadan yaptığım ilk görşümemde fiyatları bizraz yüksek gelmişti ve bu sebeple başka bir yerden destek almaya başladık. Fakat IB gibi bir eğitimde ucuz bir eğitim almak isterseniz hüsran yaşarsınız. IB kimya ilk IB kimya sınavından oğlum 30 alınca, destek alabileceği başka bir kurum araştırmaya başladım ve fiyatı yüksek de olsa TestPrep’i tercih ettim.

  İyi ki ilk sınavdan sonra bu değişikliği yapmışım ve IB kimya özel ders aldırmışım ki oğlum ikinci sınavından 96 aldı!!

  Siz siz olun TestPrep gibi bir kurum varken başka yerlerde macera aramayın. İlk sınavından bu notu almamış olsa ilk dönemi 90 üzerinde bir ortalamayla bitirebilecektik. Zararın neresinden dönerseniz kardır ve bu sebeple TestPrep’e, öğretmenlere ve nazik çalışanlarına çok teşekkür ederim.

 2. Maria Kürkçü

  Ben ve oğlum (IASW’de öğrencidir) TestPrep’in iki büyük hayranıyız. Eğitim seviyesi oldukça yüksek ve uluslararası seviyede olduğu için bu kurum kesinlikle tercihlerimizin başında geliyor – şimdiye kadar deneyimlediğimiz en iyi online IB kimya dersi oldu. Teşekkürler.

 3. Sizden ders alıp ilk dönemi 93 ortalamayla kapatan bir arkadaşımın referansı ile yazıyorum. Bu tatilde hızlandırılmış özel ders almak istiyorum. Her gün ders alabilirim eğer uygunluk varsa. Cevabınızı bekliyorum.

  1. Merhaba Sibel Hanım, yoğunluk sebebiyle size ancak cevap verebiliyoruz. Rica etsem WhatsApp hattımızdan bize yazabilir misiniz? Detaylı bilgiyi ender Bey size verecektir.

 4. Emel Göçmenoğlu

  İlk dönem notum TestPrep sayesinde 7/7 geldi. Kimyayı yeniden sevmemi sağladığınız için teşekkür ederim.

 5. Mustafa Kılıç

  Kurşunlar seksin alemde teksin Hocam 🙂
  IB öğrencisine yakışmayacak bir giriş yaptım ama kusuruma bakmayın. 92 ortalamayla dönemi kapatmamın şımarıklığına verin 🙂
  Çok teşekkürler.

 6. Nimet Didem Rizeli

  Almanya’da IB okuyan kızım için özel ders aldırmak istiyorum. Derslerin online yapıldığını gördüm. Ücret bilgisi paylaşır mısınız? Memnun kalırsak sürekli ders aldırmak istiyoruz. en kısa sürede ne zaman ders planlayabiliriz? IB kimya öğretmenimizin saatlerini paylaşır mısınız?

  1. Merhaba Nimet Didem Hanım, ben TestPrep’ten Ece.
   IB ders ücretleri hakkında bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilir, WhatsApp ya da telefon hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Evet, tüm IB özel ders ve IB revision derslerimiz online olarak yapılıyor. Bize ulaştığınızda, arkadaşlarımız en kısa sürede ders planlamak için size destek olacaktır. IB kimya öğretmenlerimizin ders programları yoğun olduğu için, iletişime geçtiğinizde sizin için en uygun zamanı bulmakta arkadaşlarım size yardımcı olacaktır.

 7. Kimya hocaları başta olmak üzere tüm müfredata bukadar hakim ve bukadar anlaşılır anlatan hocalarına teşekkürü borç bilirim. Benimle 2 yıllık IB süreci boyunca başından sonuna kadar hep birlikte oldular. Düştüğüm anlarda psikolojik destek sağladılar ve toparlanmama yardımcı oldular. Test Prep benim için bir aile gibiydi. Yıllar sonra bile yanınıza uğramak isteyeceğimi düşünüyorum.

 8. Barış Hoca’dan ders alınca resmen aydınlanma yaşadım. Şimdiye kadar başka yerlerden IB Kimya dersi almıştım ama böylesini ilk defa gördüm. Çok teşekkürler hocam. Sizin sayenizde kimyayı anlayarak öğreniyorum. Önceden ezber sanırdım kimyayı ama değilmiş.

 9. Kasım sınavı için Ağustosta derslere başladım ve okuldaki öğretmenlerin fark edeceği kadar gelişme gösterdim. Predicted notum şu an 6 ama çözdüğüm denemelerde 1 ya da maksimum 2 yanlış yapıyorum. Sizin sayenizde. Çok teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top