IB Revision Dersleri
IB Öğretmenleriyle Kasım Sınav Kampı

Kapsamlı online eğitim programımızla Kasım 2024 IB Revision dersleri. 10 hafta süren IB sınav kampımızla Mayıs/Kasım IB sınavlarından en yüksek notları alabilirsiniz.

#CHEMISTRY #MATHEMATICS AA #MATHEMATICS AI #PHYSICS #BIOLOGY #ECONOMICS #BUSINESS MANAGEMENT #TURKISH A #ENVIRONMENTAL-SYSTEMS #ENGLISH A #ENGLISH B  #PSYCHOLOGY

IB revision sınav kampı

IB Revsion Grup Ders Programlarımızla Mayıs/Kasım Sınavına Daha Hazır Girin %50 Tasarruf Edin!

Merhaba! Başarılı bir IB skoru almak isteyen isteyen ancak nasıl yapacağından emin olmayan öğrenci misin? Mükemmel notların önemini anlayan biri olarak, ekibimiz yardıma hazır. IB programındaki yeteneklerini ve bilgini geliştirmene yardımcı olacak uygun fiyatlı ve güvenilir bir çözüm sunuyoruz. Online öğrenme ortamımız, geleneksel sınıf ortamının avantajlarından yararlanırken dilediğin yerden derslere katılman için  mükemmel bir platform sunar.

Deneyimli ve yüksek nitelikli öğretmenlerimiz benzersiz ihtiyaçlarına göre yapılandırılmış ve kişiselleştirilmiş uzman desteği ve rehberlik sağlamaya hazırdır. Sıkı ders çalışma yaklaşımımız ile en iyi eğitimi aldığından emin olabilirsin. Ek olarak, maliyetin önemli bir faktör olduğunu anlıyoruz ve bu nedenle özel derslere göre %50 daha uygun fiyatlı dersler sunuyoruz. Ayrıca, IB Revision derslerimiz, yoğun yaşam tarzınıza göre programlanmış sabit gün ve saatlerde düzenlenir.

Denenmiş ve test edilmiş yaklaşımımızı seçerek, akademik zorluklara veda edebilir, başarıya merhaba diyebilirsin. Neden bugün bizimle katılmıyor ve notlarının yükselmesine tanıklık etmiyorsun?

ib revision grup ders

Konu anlatımı ve Past Paper Çözümleri

Sınavlara hazırlanırken, geçmiş sınavlara ve konuların ayrıntılı açıklamalarına erişebilmek her zaman yardımcı olur. Bu nedenle, konu anlatımı ve past paper çözümleri tüm IB öğrencileri için inanılmaz derecede faydalı kaynaklardır.

6 Öğrencili Online Sınıflar

Online sınıfa kaydolduğunuzda, öğretmenlerinizle ve sınıf arkadaşlarınızla etkileşimde bulunmanızın yanı sıra, materyalleri ve ödevleri de yönetebileceksiniz. Hem öğrenmek hem de öğretmek için online sınıflar her zaman harika bir seçenektir.

Tecrübeli ve Examiner IB Öğretmenleri

Tecrübeli ve Examiner IB Öğretmenleri, öğrencilerin akademik başarılarının yanı sıra, özgüven, problem çözme ve liderlik gibi özelliklerini de geliştirmelerinde yardımcı olurlar. Böylece 7 tam puan alma yolunda kolayca ilerlersiniz.

%100 Memnuniyet Garantisi

İlk hafta yapılan derslerden memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi!

IB Revision Grup Derslerine Şimdi Başvurun!

IB Revision programlarımızla, Kasım ve Mayıs IB sınavlarına hazırlanın

IB Revision 2024 Kasım Sınavı Grup Ders Programı

45 Saatlik IB Revision grup ders programlarımızın, hafta içi günlerde olan dersleri okul saatleriyle çakışmayacak şekilde programlanmıştır. Öğrencilerin seviyelerine göre oluşturulan gruplardan en yüksek faydayı almanızı amaçlıyoruz. Grup ders öncesinde uygulancak seviye tespit sınavları sayesinde en verimli IB Revision derslerini almanızı sağlıyoruz.

IB DersiSaatler & Takvim
IB Matematik HLPazartesi - Çarşamba - Cuma: 17:00 - 18:30
IB Matematik SLPazartesi - Çarşamba - Cuma: 18:30 - 20:00
IB Kimya HLSalı - Perşembe: 17:30 - 19:00 | Çarşamba: 19:15 - 20:45
IB Kimya SLSalı - Perşembe: 19:00 - 20:30 | Pazartesi: 19:15 - 20:45
IB Fizik HLCumartesi: 17:30 - 19:00 | Pazar: 09:00-12:00
IB Fizik SLCumartesi: 19:00 - 20:30 | Pazar: 14:30 - 17:30
IB Biyoloji HLCumartesi: 17:30 - 19:00 | Pazar: 09:00-12:00
IB Biyoloji SLCumartesi: 19:00 - 20:30 | Pazar: 14:30 - 17:30
IB Türkçe HLCumartesi 10:00 - 13:00 | Pazar : 13:30 - 15:00
IB Türkçe SLCumartesi 13:30 - 15:00 | Pazar : 10:00 - 13:00

Online! Londra! İstanbul! ABD!

IB Revision Özel Ders Sayesinde IB Sınavlarına Kişiselleştirilmiş Programla Hazırlanın

Güçlü çevrimiçi sınıflarla öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler.

Tecrübeli ve Examiner IB Öğretmenleri
Konu anlatımı ve Past Paper Çözümleri
%100 Memnuniyet Garantisi

İlk dersten memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi!

Kişisel IB Revision Programı

IB Revision özel ders programında öğrenciler uygun bir zaman dilimi seçebilir ve kendi programlarını oluşturabilirler. Öğrencinin talebine bağlı olarak, sabit bir program da oluşturabiliriz.

Her harika macera tek bir adımla başlar. Bugün bu ekibe katılın ve başarılı ve tatmin edici bir akademik kariyer yolculuğuna başlayın.

Dünya çapında faaliyet gösteren Test Prep, online dersleriyle sizi tüm dünyadaki IB öğretmenleriyle buluşturur. 43+ alan öğrencilerimizin olmasının temel sebebi budur.

Global IB Özel Ders Ekibi

Global IB özel ders ekibiyle, akademik hedeflere ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. IB öğretmenlerimiz,  öğrencilere tam potansiyellerine ulaşmalarına yardım etmek için zaman ve enerjilerini adamaktadır.

IB programında ustalaşmalarını sağlayarak öğrencilere özel bir deneyim sunarlar. Öğrencileri harekete geçirerek, motivasyon ve iyi düşünce becerileriyle dolu bir fırsat sunarlar. Bu ekibe güvenerek öğrenciler kendilerine sınırsız olanaklarla dolu, parlak bir geleceğin kapısını açarlar.

IB Revision Özel Ders Almaya Başlayın

IB özel ders programlarımızla, siz de en iyi şekilde hazırlanın.

1 ,0
5/5
Google Reviews

IB Revision Dersleri Nasıl Çalışıyor?

Mayıs veya Kasım IBDP sınavlarına girecek öğrenciler için 10 haftalık tamamen online bir hazırlık kursu. Revision danışmanımız, her bir dersi ihtiyaçlarınıza göre uyarlamak için sizinle iletişime geçecektir. Derslere katılmak, kurs materyallerine erişmek ve ders kayıtlarını izlemek için giriş yapacak ve IB sınavınıza daha hazır hissedeceksiniz.

Çok Kullanıcılı Whiteboard

Çok kullanıcılı beyaz tahta ile sınıf arkadaşlarınız ve öğretmeninizle gerçek zamanlı olarak çizim yapabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Etkileşimli çalışma ortamı ile aklınızda hiç soru kalmaz.

Online Ödev ve Deneme Sınavları

Tüm ödevler dersten hemen sonra öğrenciye teslim edilir. Online deneme sınavları ile kendinizi değerlendirin ve puanlarınızı kolayca artırın. Test formatına alışın ve zamana karşı kendinizi test edin.

IB Revision Grup Ders Fiyatlandırma & Kayıt | Ders Sayınız Arttıkça %15'e Varan Ek İndirimler

Scroll to Top