IB Biyoloji Özel Ders HL | IB Biyoloji Kursları

 IB Biyoloji Özel Ders HL programlarımız alanında tecrübe sahibi IB Biyoloji Öğretmenleri ile sunulmaktadır.

IB Biyoloji Özel Ders HL Programlarımızla Tüm Konuları Öğrenin

IB Biyoloji Özel Ders HL (higher level) programlarımız examiner eğitmenlerimiz ile verilmekte olup, temel amacımız, önlerine ne soru gelirse gelsin, öğrencilerin ib biyoloji hl sınavından 7 almalarını sağlamaktır.

IB Biyoloji bir yaşam çalışmasıdır. Türlerinin geniş çeşitliliği, biyolojiyi  büyülenmenin sonsuz bir kaynağı ve önemli bir meydan okuması yapar. Biyologlar makrodan mikroya kadar her düzeyde yaşayan dünyayı anlama girişiminde bir çok farklı yaklaşımlar ve teknikler kullanırlar. Biyoloji hala genç bir bilim dalıdır ve  kendisinden 21. yüzyıl boyunca büyük ilerleme beklenmektedir. Bu ilerleme insan nüfusu ve çevre üzerinde artan basıncı dengelemek için de çok önemlidir.

 IB Biyoloji Özel Ders HL (higher level) programlarımızda, öğrencilerin bu gerekliliğin farkına varmalarını ve biyolojiyi ezberleyerek değil doğanın kendisi olarak anlamalarını sağlamaktayız.

IB Biyoloji özel ders HL

IB Biyoloji Öğretmenleri

Sürekli değişen ve gelişen IB Biyoloji müfredatına hakim IB Biyoloji özel ders HL öğretmenlerimizle, hangi sene sınava girecek olursanız olun, en iyiIB Biyoloji dersini alırsınız. Bize hemen ulaşın ve bu ayrıcalıktan faydalanın!

IB Biyoloji IA & EE

Biyoloji öğretmeninin gözünden IA ve EE detaylarını öğrenmek ister misin? Bu sayede puan kaybını minimuma indireceksin ve hayalindeki okullara kabul için gerekli yüksek notları alacaksın.

IB Biyoloji Özel Ders HL Alarak Tüm Konuları Ezbersiz Öğren

Kendi Hızınızda İlerlemek İçin IB Biyoloji Özel Ders HL

Ders Süresi:90 Dakika
Ders Türü:Özel Ders ya da Grup Ders
Ders Yeri:Online
Ders Sayısı:Öğrencimizin ihtiyacına göre eğitmenlerimiz tarafından belirlenir
Sabit Ders:Öğrencilerimizin ihiyacına ve talebine göre dilerseniz sabit, dilerseniz ihtiyaç oldukça ders.
Deneme Dersi:Deneme dersi yapmıyoruz fakat, öğrencimiz ilk dersten memnun kalmazsa %100 ücret iadesi yapıyoruz. Memnun kalırsa, yapılan dersi ilk ders olarak sayıyoruz
IA/EE Desteği:Evet

Öğretmenlerimiz, IB Biyoloji Özel Ders HL Öğrencilerinin Tüm İhtiyaçlarına Yardımcı Olmaktadır

IB Diploma Programı biyoloji öğrencileri, bilim adamlarının nasıl birbirleriyle çalıştığının ve iletişim kurduğunun farkında olarak bu dersleri almayı sürdürürler. Bilimsel yöntem formları çok çeşitli olabileceği için, ib biyoloji öğrencileri okullarda yapılan deneysel çalışma sayesinde pratik bir yaklaşım da kazanmaktadır.

Bu yardımlar:

 • Tasarım araştırmaları
 • Sonuçların analizi
 • Veri toplama
 • Manipülatif becerilerini geliştirme
 • Meslektaşları ile işbirliği

IB müfredatında yer alan çeşitli konular, öğrencilerin en verimli şekilde yardımcı olacak şekilde projeksiyonlar ile güçlendirilmektedir. Öğrencilerin görsel hafızalarına hitap eden bu yöntem ile amacımız, öğrencilerin ezber yükünü olabildiğince hafifletmektir.yadrımlar

Yüksek IB Biyoloji Notu

Sunduğumuz IB Biyoloji Özel Ders HL desteğimiz ile öğrencilerin IB programı boyunca hem GPA hem de IB Grade olarak en yüksek puanları almalarını hedefliyoruz. Bunun yanında öğrencilerin biyolojiyi ezberlemelerini değil, hayatlarında aktif rol alan bir bilim olduğunu öğretmeyi amaçlıyoruz. Tüm IB derslerimiz IB Öğretmenleri ile verilmektedir. İstanbul dışından IB Biyoloji Dersi almak isteyen öğrencilerimize ise Online IB Biyoloji dersi ile yardımcı olmaktayız.

Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

IB Biyoloji Özel Ders HL Planlamak İçin

16 thoughts on “IB Biyoloji HL (Higher Level) Özel Ders”

 1. Ceren Kiremitçi

  Türkiye’deki en iyi IB dersi veren kurum. Çocuğunuzun yaratıcı bir şekilde eğitim görmesini ve ardından Ivy Ligue veya Oxford’da eğitim görmesini istiyorsanız, burası tam size göre. Biyoloji öğretmenini çok seven kızım bu sayede ilk dönemi 93 IB biyoloji ortalamasıyla tamamladı. Sınavdaki sorulara çok yakın ödevler sayesinde ve IB’nin gerçekten ne olduğunu bilen öğretmeni sayesinde çok çok güzel bir ilk dönem geçirdik. Çok teşekkür ediyorum.

 2. Ben TestPrep’ten aldığım her dersten memnun kaldım. Özellikle Biyoloji derslerim çok eğlenceli geçtiği için ve 7 aldığım buraya yazmayı tercih ettim. Diğer derslerden de 7 aldım, yanlış anlaşılmasın 🙂 fakat Sezai Hocam’la arkadaş gibi olduk.

  Risk almamak için IB’ye başladığım ilk sene düzenli ders aldım ve bu sayede notlarımın 7 geldiğini düşünüyorum. Hem IA hem de ders konusunda fazlasıyla bana destek olundu.

  Başta Sezai Hoca olmak üzere bana yardımcı olan tüm öğretmenlerime ve tüm ekibe çok teşekkürler.

  1. Merhaba Önder Bey,
   Tabi online olarak özel ders ile yardımcı oluyoruz. Tüm kadromuz IB öğretmenlerinden oluşuyor.
   Dilediğiniz konu ya da alt başlıktan ders alabilirsiniz. Bize whatsapp, e-posta ve telefon üzerinden ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler!

 3. Mayıs sınavına hazırlanan kızım için tüm konulardan IB biyoloji desteği almak istiyoruz. İletişime geçerseniz seviniirm.

  1. Merhaba Cem Bey,
   Tabi online olarak özel ders ile yardımcı oluyoruz. Tüm kadromuz IB öğretmenlerinden oluşuyor.
   Kişiye özel IB ders programı oluşturup destek oluyoruz öğrencilerimize. Bize whatsapp, e-posta ve telefon üzerinden çok daha hızlı ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler!

 4. Online HL Biyloji dersi almak istiyorum. İletişim formunu da doldurdum ama muhtemelen yoğunluktan dönüş yapılmadı. ilgilenirseniz sevinirim.

 5. Online IB biyoloji dersi aldırmak istediğim kızım var. 11. sınıf Sev HL öğrencisi. Dersler hakkında bilgi alabilir miyim?

 6. Merhaba,
  İzmir Amerikan koleji öğrencisi kızım için HL Biyoloji özel ders almak istiyoruz.Nasıl yardımcı olabilirsniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top