IB EKONOMİ HL (HIGHER LEVEL) ÖZEL DERS

 IB Ekonomi HL Özel Ders programlarımız alanında tecrübe sahibi IB EkonomiÖğretmenleri ile sunulmaktadır.

IB Ekonomi Özel Ders HL Alarak En İyi Notları Alacağınızdan Emin Olun

IB Ekonomi Özel Ders HL, öğrencileri uluslararası perspektifler geliştirmeye teşvik eder, küresel meseleler için bir kaygı yaratır ve öğrencilerin yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde kendi sorumlulukları hakkındaki farkındalıklarını arttırır. Öğretmenler, anlama, metin analizi, aktarma ve birincil kaynakların kullanımı gibi düşünme ve araştırma becerilerini açık bir şekilde öğretir. Tecrübeli IB eğitmenlerimizle sürdürdüğümüz IB Ekonomi HL Özel Ders, öğrencileri en üst noktaya çıkarmayı amaçlar.

Ekonomi temel olarak, kıtlık, kaynak tahsisi ve insan isteklerinin tatmin edilmesinde seçimlerin yapıldığı yöntem ve süreçlerle uğraşan dinamik bir sosyal bilimdir. Ekonomi nicel ve nitel öğeler içeren bilimsel metodolojileri kullanır. IB Ekonomi HL özel ders, bireyleri, firmaları ve piyasaları etkileyen ekonomik değişkenleri ve makroekonomi ile ilgili makroekonomi teorilerini ele alır. Ayrıca mikroekonomi teorilerini vurgulamaktadır. Dahası, ülkeler, hükümetler ve toplumları etkileyen ekonomik değişkenlerle ilgilenmektedir. Bu konular arasında öne çıkan hususlar, ekonomik aktivitelerde dalgalanmalar, uluslararası ticaret, ekonomik kalkınma ve çevresel sürdürülebilirliktir.

IB Ekonomi özel ders HL

En İyi IB Ekonomi Öğretmenleri

IB Ekonomi öğretmenlerimiizn en büyük farkı yeni IB Ekonomi curriculum değişiklikleri ile zamanında uyum sağlamaları ve bunu IB Ekonomi özel ders programlarımızda uygulamalarıdır.

IB Ekonomi EE & IA Dersleri

IA ya da EE yazımında nereden başlayacağınızı bilemiyor ya da bir yerden sonra ilerleyemiyor musunuz? Bizden IB Ekonomi IA ve EE dersi alabilirsiniz.

IB Ekonomi HL Özel Ders Alarak Tüm Soruları Kolayca Çözebilirsiniz

Yüksek IB Ekonomi HL Notu Alarak Başvurularda Öne Çıkın

Ders Süresi:90 Dakika
Ders Türü:Özel Ders ya da Grup Ders
Ders Yeri:Online
Ders Sayısı:Öğrencimizin ihtiyacına göre eğitmenlerimiz tarafından belirlenir
Sabit Ders:Öğrencilerimizin ihiyacına ve talebine göre dilerseniz sabit, dilerseniz ihtiyaç oldukça ders.
Deneme Dersi:Deneme dersi yapmıyoruz fakat, öğrencimiz ilk dersten memnun kalmazsa %100 ücret iadesi yapıyoruz. Memnun kalırsa, yapılan dersi ilk ders olarak sayıyoruz
IA/EE Desteği:Evet

Online IB Ekonomi Özel Ders HL Derslerimizle Zaman Kaybetmeden Ders Alabilirsiniz

IB Ekonomi HL, öğrencilerin ekonomik teoriler, kavramlar ve prensipleri derinlemesine anlamalarını gerektiren zorlu bir derstir. Online IB Ekonomi HL özel dersler ve eğitimli IB Ekonomi HL öğretmenlerimizle, öğrencilere güçlü ve zayıf yönlerini belirleme, gerçekçi hedefler belirleme ve akademik hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak özelleştirilmiş bir çalışma planı oluşturmak için dersler veriyoruz.

Ayrıca, öğrencilere Ekonomi Internal Assessment , veri analizi ve sınav hazırlığı gibi, 7 almalarına yardımcı olacak her alanda online IB Ekonomi dersi veriyoruz. Online IB Ekonomi HL özel dersler, öğrencilerin yoğun programlarına çalışmalarını sığdırmaları için gereken esnekliği sağlar.

TestPrep olarak 3 kıtada faaliyet göstermekte ve dünyanın çeşitli yerlerindeki en iyi IB Ekonomi öğretmenlerini öğrencilerimiz ile buluşturmaktayız. 

Siz de donanımlı IB Ekonomi öğretmenlerimizden IB Ekonomi özel ders almak için hemen bize ulaşın ve 7 almanız için gereken tüm desteği sağlayalım!

Ekstra Yardımlarımız

IB Ekonomi HL Özel Ders (higher level ) programlarımız IB Ekonomi Öğretmenleri ile verilmekte olup, temel amacımız, öğrencilerin karşılaşacakları her soruya doğru yanıt vermelerini sağlamaktır. Öğrencilerin IB Ekonomi HL sınavından 7 almalarını sağlamak için ezberleyerek değil yorumlayarak öğrenmelerini öğretiyoruz. IB dershanesi olarak, sadece tecrübeli IB öğretmenleriyle çalışıyoruz. Bu sayede, öğrencilerimiz ib sınavında en iyi skorları almaktadır.

IB Ekonomi HL Özel Derslerimizle öğrencilerin IB programı boyunca hem GPA hem de IB notu olarak en yüksek puanları almalarını hedefliyoruz. Bunun yanında öğrencilerin ekonomiyi ezberlemelerini değil, hayatlarında aktif rol alan bir bilim olduğunu öğretmeyi amaçlıyoruz.

Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

IB Ekonomi Özel Ders Planlamak İçin

8 thoughts on “IB Ekonomi HL (Higher Level) Özel Ders”

  1. Koç Lisesinde 11. sınıfta okuyorum. High level Econ dersi hakkında bilgi alabilir miyim? IA için de destek veriyor musnuz?

  2. Sev Amerikan Lisesi’nde okuyan kızım için IB dersi aldırmak istiyorum. Çalışmalarınız hakkında bilgi alabilir miyiz?

  3. Eyüboğlu Lisesinde 11. sınıfta okuyan kızım için ders aldırmak istiyorum. İletişim formunu doldurdum. Teşekkürler. ÖZLEM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top