IB İNGİLİZCE HL (HIGHER LEVEL) ÖZEL DERS

 IB İngilizce HL Özel Ders programlarımız alanında tecrübe sahibi IB İngilizce Öğretmenleri ile sunulmaktadır.

IB İngilizce HL Özel Ders EE ve IA Dahil Tüm Konularda Destek Olur

IB Diploma Programı English B, tabii teknikleri, edebi eleştiri ve yeteneği teşvik  ederek bağımsız edebi kararlar oluşturmak için anlayış geliştirir. IB İngilizce Özel Ders HL programlarımız alanında tecrübe sahibi IB İngilizce Examiner Eğitmenlerimiz ile sunulmaktadır. Bu eğitmenler IB İngilizce Sınav kağıtlarını notlandıran eğitmenlerdir. Ayrıca examiner eğitmenlerimin en büyük farkı yeni IB Curriculum değişiklikleri ile zamanında uyum sağlamaları ve bunu özel ders programlarımızda uygulamalarıdır. Buna ilave olarak, sistemin içinden gelen eğitmenlerimiz, IB İngilizce Internal Assesment için son derece faydalı bilgiler sağlamaktadır. English B: dersini başarıyla tamamlayan öğrenciler metinlerin bir dizi ve bir anlayış bilgisi olduğunu anlamakla beraber kültürel bakış açıları da kazanırlar. Ayrıca gelişmiş analiz etme becerileri ve argümanları destekleme yeteneği ile de yazılı bir yetenek kazanırlar.

Bu dersi alan öğrenciler üniversite derslerinde de özellikle edebiyat, felsefe, dil ve hukuk gibi geniş bir yelpazede bulunan alanlarda  başarılı olacaklardır. Çalışılan metinler belirli bir literatürden seçilir. Bunlar çeviri listesi (PLT) ve yazarların listesi (PLA) olarak adlandırılır. PLT listesi geniş kapsamlı bir listedir ve dillerinin çeşitli çeviri bilimleri üzerine çalışır. PLA listeleri kontrol dilinden olan yazarlar ile oluşturulmuştur. Listede yazarlar 16 – 19 yaş arası öğrenciler için uygundur. 

IB İngilizce HL özel Ders

Examiner IB English A/B HL Öğretmenleri

Tüm IB derslerimiz IB Examiner eğitmenlerimiz ile verilmektedir. İstanbul dışından IB İngilizce Özel Ders HL almak isteyen öğrencilerimize ise online ders ile yardımcı olmaktayız. IB Langlit dersleri öğrencilerin disiplinli derse katılmalarını amaçlamaktadır. Tüm IB Language and Literature A ve B derslerimiz en kısa sürede en verimli ders alınmasını hedeflemektedir.  

IB İngilizce HL Özel Ders Alarak Tüm Metinlerde Ustalaşın

Yüksek IB İngilizce HL Notu Alarak Hayalinizdeki Okullara Kabul Alın

Ders Süresi:90 Dakika
Ders Türü:Özel Ders ya da Grup Ders
Ders Yeri:Online
Ders Sayısı:Öğrencimizin ihtiyacına göre eğitmenlerimiz tarafından belirlenir
Sabit Ders:Öğrencilerimizin ihiyacına ve talebine göre dilerseniz sabit, dilerseniz ihtiyaç oldukça ders.
Deneme Dersi:Deneme dersi yapmıyoruz fakat, öğrencimiz ilk dersten memnun kalmazsa %100 ücret iadesi yapıyoruz. Memnun kalırsa, yapılan dersi ilk ders olarak sayıyoruz
IA/EE Desteği:Evet

IB İngilizce Özel Ders HL (Higher Level) Dersi Konuları

Lise eğitimi boyunca ve lise eğitiminin sonunda uygulanan sınavlar ile öğrencilere son bir IB HL İngilizce Notu verilir. Bu tüm derslerde uygulanan bir prosedürdür. Bu puanın hesaplanma şekli ve bu puana etki eden faktörler aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

  • Paper 1: Literary commentary and analysis of one unseen text
  • Paper 2: Essay on at least two works studied
  • Written Task: Reflective statement and literary essay on one work studied
  • Oral work: Formal oral commentary and interview and  Individual oral presentation

Sunduğumuz IB İngilizce Özel Ders HL High Level desteğimiz ile öğrencilerin IB programı boyunca hem GPA hem de IB Grade olarak en yüksek puanları almalarını hedefliyoruz. Bunun yanında öğrencilerin ingilizce dersini bir bilim olarak algılamalarını ve en etkili öğrenmeleri amaçlıyoruz. 

examiner ib inglizce hl özel ders öğretmeni

Ekstra Yardımlarımız

Akademik bir dil ile kurulan deneyimli bağlam, tüm grup 1 ders öğrenciler için uygundur. Aynı zamanda öğrencilerin değişik dil kökenine sahip olduğu da önemli ölçüde kabul edilmektedir. Bir öğrencinin sahip olduğu dil kökeni, başka bir öğrenci için hedef dil olabileceği gibi, onun sahip olduğu yetkin dil de olabilnektedir. Grup 1 derslerde öğrenciler, çeşitli amaçlar için dili kullanarak, yetenekleri açısından önemli bir gelişme gösterecektir.

Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

IB İngilizce Özel Ders Planlamak İçin

4 thoughts on “IB İngilizce HL (Higher Level) Özel Ders”

  1. English Langlit B için ders aldığım ve son derece faydasını gördüğüm ve aynı zamanda hocasına hayran olduğum yer 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top