IB TÜRKÇE HL (HIGHER LEVEL) ÖZEL DERS

 IB Türkçe HL Özel Ders programlarımız alanında tecrübe sahibi IB Türkçe Examiner Öğretmenleri ile sunulmaktadır.

IB Türkçe HL Özel Ders Examiner Öğretmenlerle Başarıya Taşıyor

IB Türkçe (IB Turkish A), öğrencilerin farklı tür ve dönemdeki edebi eserleri görebilmelerini ve inceleyebilmelerini sağlamayı amaçlar. Öğrencilerin derin ve detaylı incelemelerde bulunmalarını ve çıkarımlar vasıtasıyla bağlantılar kurmalarını sağlar. Öğrencilerin sözlü ve yazılı dilde ifade kabiliyetlerini geliştirir. Sadece ülkemize özgü bir ders (istisnaları bulunmaktadır) olması sebebiyle, değerlendirilmesinde çok ciddi kriterleri vardır. Bu kriterlerin bilincinde olan olan IB Examiner eğitmenlerimiz sayesinde sınavda puan kaybınızı ortadan kaldırıyoruz. IB Türkçe HL özel ders ve IB Türkçe HL kursu, en verimli şekilde ve tüm okulların müfredatlarını kapsayacak şekilde sunulmaktadır.

IB türkçe özel ders HL

Examiner IB Türkçe Öğretmenleri

IB Examiner öğretmenlerinin en büyük farkı yeni IB müfredat değişikliklerine zamanında uyum sağlamaları ve bunu özel ders programlarımızda uygulamalarıdır. Ayrıca sınavı notlandıran öğretmenlerden ders alarak, Türkçe dersinde puan kaybını sıfıra indirin!

IB Türkçe IA ve Extended Essay Dersleri

İyi bir IB Türkçe IA yazmak, final IB Türkçe notunuzu hızlı bir şekilde yukarı çekmenizi sağlar. Ayrıca Extended Essay seçiminizi Türkçe dersinden yaptıysanız 45 puana uzanan bu yolda, ortalamanızı yükseltirsiniz. 7 almak hiç bu kadar kolay olmadı! 

IB Türkçe HL Özel Ders Alarak Tüm Past Paper Sorularını Çöz

Yüksek IB Türkçe HL Notu Alarak Hayalinizdeki Okullara Kabul Alın

Ders Süresi:90 Dakika
Ders Türü:Özel Ders ya da Grup Ders
Ders Yeri:Online
Ders Sayısı:Öğrencimizin ihtiyacına göre eğitmenlerimiz tarafından belirlenir
Sabit Ders:Öğrencilerimizin ihiyacına ve talebine göre dilerseniz sabit, dilerseniz ihtiyaç oldukça ders.
Deneme Dersi:Deneme dersi yapmıyoruz fakat, öğrencimiz ilk dersten memnun kalmazsa %100 ücret iadesi yapıyoruz. Memnun kalırsa, yapılan dersi ilk ders olarak sayıyoruz
IA/EE Desteği:Evet

IB Türkçe HL Özel Ders Hedefi Nedir?

Yukarıda belirttiğimiz kazanımların yanında, aşağıda belirtilen maddeler de IB Türkçe HL özel ders sayesinde elde edilebilmektedir.

 • Öğrencilerin eser bağlamını algılamalarını sağlamak.
 • Öğrencilerin farklı kültürel bakış açılarına saygı göstermeleri ve bu bakış açılarının anlamı nasıl meydana getirdiğini algılamalarını sağlamak.
 • Öğrencilerin esere resmi, stil ve estetik açıdan saygı göstermelerini sağlamak.
 • Öğrencilerin yaşam boyu edebiyattan ve dille ilgili çalışmalardan zevk almalarını sağlamak.
 • Öğrencilerde edebi eleştiri tekniklerine dair algılama ve kullanma becerileri kazandırmak.
 • Öğrencilerde bireysel edebi yorumlama becerisi kazandırmak ve bu düşünceleri ispatlamak

IB Türkçe HL Dersinde Neden TestPrep?

Sunduğumuz IB Türkçe HL Özel Ders desteğimizle öğrencilerin IB programı boyunca hem GPA hem de IB Grade olarak en yüksek puanları almalarını hedefliyoruz. Bunun yanında ib dershanesi olarak öğrencilerin Türkçe’yi bir bilim olarak algılamalarını ve ezberlemeden öğrenmeleri amaçlıyoruz. Tüm IB HL derslerimiz IB Examiner eğitmenlerimiz ile verilmektedir. İstanbul dışından IB Türkçe HL Dersi almak isteyen öğrencilerimize ise online ders ile yardımcı olmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. IB Türkçe HL Kursu başarılarını öğrencilerimizden duyabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

IB Türkçe HL Özel Ders Planlamak İçin

9 thoughts on “IB Türkçe HL (Higher Level) Özel Ders”

 1. Burçin Akbaba

  Oğlumuz için IB müfredatı konusunda deneyimli öğretmen arayışındayken, arkadaşımızın mezun kızının tavsiyesiyle TestPrep ile tanıştık. Yardımsever, sabırlı, iyi iletişim kuran öğretmenleri sayesinde fen okuyan oğlum için Türkçe HL dersi çok kolay oldu. Bakış açısının değişmesiyle IB için ayırdığı süre azaldı ve bu sayeede oğlum mutluydu ve derslerden zevk aldı. Başta Barış Bey ve Ender Bey olmak üzere tüm ekibe çok teşekkür ederim.

 2. Zeki Kılıç

  12. sınıfta okuyan kızım için IB Türkçe HL Internal Assessment desteği almak istiyoruz. Online ders alabilir miyiz?

  1. Merhaba Zeki Bey,
   Tabi, online olarak ders planlayabiliriz. Bizimle WhatsApp hattımızdan ya da telefon hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede planlama için ekip arkadaşlarımız yardımcı olacaktır.

 3. Merhaba, online IB Türkçe Higher Level özel ders için bilgi alabilir miyim? Düzenli ders almak zorunda mıyım? İhtiyacım oldukça ders alabilir miyim?

  1. Merhaba Emrecan Bey,
   Tabi Türkçe Hl için destek olabiliriz. Düzenli ders almak gibi bir zorunluluğumuz yok. İstediğiniz konudan, istediğiniz kadar ders alabilirsiniz.

 4. Merhaba ben OSMAN. IB kurs ücretlerini öğrenebilir miyim? Sadece ofisinizde mi veriyorsunuz? İstanbul dışına ders veriyor musunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top