IB FİZİK SL (STANDARD LEVEL) ÖZEL DERS

 IB Fizik SL Özel Ders programlarımız alanında tecrübe sahibi IB Fizik Öğretmenleri ile sunulmaktadır.

IB Fizik SL özel dersIB Fizik SL Özel Ders (Standard Level)  programlarımızın temelinde fiziğin bu temel nitelikleri yatmaktadır. IB Fizik SL Özel Ders programlarımız alanında tecrübe sahibi IB Fizik Examiner Eğitmenlerimiz ile sunulmaktadır. Bu eğitmenler IB Fizik Sınav kağıtlarını notlandıran eğitmenlerdir. Ayrıca examiner eğitmenlerimin en büyük farkı yeni IB Curriculum değişiklikleri ile zamanında uyum sağlamaları ve bunu özel ders programlarımızda uygulamalarıdır.

Ders Süresi:90 Dakika
Ders Türü:Özel Ders ya da Grup Ders
Ders Yeri:Online
Ders Sayısı:Öğrencimizin ihtiyacına göre eğitmenlerimiz tarafından belirlenir
Sabit Ders:Öğrencilerimizin ihiyacına ve talebine göre dilerseniz sabit, dilerseniz ihtiyaç oldukça ders.
Deneme Dersi:Deneme dersi yapmıyoruz fakat, öğrencimiz ilk dersten memnun kalmazsa %100 ücret iadesi yapıyoruz. Memnun kalırsa, yapılan dersi ilk ders olarak sayıyoruz
IA/EE Desteği:Evet

Fizik deneysel bilimlerin en temel olan çok küçük parçacıklardan, galaksiler arasındaki en büyük mesafelere kadar evreni açıklamak isteyen bir bilim dalıdır. Fizikteki heyecan verici  olağanüstü gelişmelere rağmen, fizik tarih boyunca fikirlerin geliştirilmesi, gözlemler gibi temel prensiplere bağlı kalmıştır. Fizik modelleri, gözlemleri anlamaya çalışmak üzere geliştirilmiştir  ve gözlemler zaman içinde teori haline getirilmiştir. Doğal dünyayı daha iyi anlamanın yanında, fizik bize çevremizi değiştirmek için yardımcı olur. Toplum üzerindeki  ahlaki ve etik ikilemler, sosyal, ekonomik ve çevresel etkiler fizikçilerin çalışmalarının sonucu olarak hayata geçmektedir.

IB Fizik SL (Standard Level) Özel Dersi Konuları

IB Fizik SL dersi, core fizik konularını içermektedir.

 • Measurements and uncertainties
 • Mechanics
 • Thermal physics
 • Waves
 • Electricity and magnetism
 • Circular motion and gravitation
 • Atomic, nuclear and particle physics
 • Energy production

Option Konular

 • A. Relativity
 • B. Engineering physics
 • C. Imaging
 • D.  Astrophysics

IB Fizik SL Özel Ders

Lise eğitimi boyunca ve lise eğitiminin sonunda uygulanan sınavlar ile öğrencilere son bir IB SL Fizik Notu verilir. Bu tüm derslerde uygulanan bir prosedürdür.  Sunduğumuz IB Fizik Özel Ders SL (Standard Level ) desteğimiz ile öğrencilerin IB programı boyunca hem GPA hem de IB Grade olarak en yüksek puanları almalarını hedefliyoruz. Bunun yanında öğrencilerin fiziği bir bilim olarak algılamalarını ve ezberlemeden öğrenmeleri amaçlıyoruz. Tüm IB SL derslerimiz IB Examiner eğitmenlerimiz ile verilmektedir. İstanbul dışından IB Fizik Özel Ders SL almak isteyen öğrencilerimize ise online skype dersi ile yardımcı olmaktayız.  Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

10 thoughts on “IB Fizik SL (Standard Level) Özel Ders”

 1. Türkiye’deki en kaliteli IB fizik eğitimi veren uluslar arası sınavlara hazırlık kursu. Öğretmenlerin zekası, bilgisi, yaklaşımı ve IB’ye hakimliği üst seviyede. Hem IB fizik hem de IB matematik dersleri aldım ve notlarımı 90 üstüne çıkarmamda payı büyük. Online dersler sayesinde dilediğim an derslere bağlanabiliyorum. Kontenjanları çok çabuk dolduğu için derslere başlamakta çok geç kalmayın.

 2. 11. sınıfın ilk sinavlarindan sonra kızımın düşük notları sebebiyle özel ders aramaya başladık. Fizik ve Biyoloji özel derslerine başladık ve Barış Bey’in yönlendirmesiyle haftada 2şer fizik ve biyoloji dersi almaya başladık. Onlarin destegi sayesinde ikinci sınavlardan sinavlardan kzıım 91 ve 89 aldı.

  Haftada 3 ders almak istediğimizde, Barış Bey, hocalarıyla görüşüp o kadar fazla derse ihtiyacı olmadığını söyledi ve gerçekten haklı çıktı.

  Sözün özü, eğer IB gibi bir programa başlamışsanız, TestPrep’in ve Barış Bey’in yönlendirmelerine mutlaka kulak verin. Eğer haftada 4 ders diyorlarsa 4, haftada 1 ders diyorlarsa 1 ders alın. Kesinlikle fazla ders yaptırıp fazla para kazanmaya çalışmıyorlar. Eğitimci bir aileden gelen yönetim kadrosu ile size her şeyi tüm çıplaklığıyla açıklıyorlar.

  Hocaların yaklaşımları oldukça profesyonel ve eksik kalmayacak şekilde öğretme taraflı.

 3. Neslihan Özdemir.

  IB fizik derslerini düzenli olarak almak zorunda mıyız? Sadece ihtiyaç olduğunda ders alabilir miyiz?

 4. Haluk Gözegir

  İzmir’de okuyan yeğenim IB fizik dersi almak istiyor. Detaylı bilgi rica edyiorum. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top