Başarı hikayenizi başlatmak için bizimle iletişime geçin!

Bize kaydolun ve ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan ders tekliflerini sunmak için sizinle iletişime geçelim. Öğrenmeye hemen başlamanız için size en kısa sürede ulaşacağız.

IB sınav sistemine ve sınav müfredatına hakim, deneyimli öğretmenlerimizin verdiği IB Ozel Ders ve IB Kursu programlarımız ile IB sınavlarında başarılı olmak bizimle çok daha kolay bir hale geliyor. Hazırladığımız eşsiz kaynaklar ile hedefe yönelik ve başarı odaklı eğitim sunmaktayız. Verdiğimiz yoğun ve etkili eğitimle, öğrencilerimiz ib programının tamamında sıkıntı çekmemektedir. Telafisi çok zor olan bu süreci öğrencilerimiz için zevkli bir hale getiriyoruz ve böylece başarıyı kaçınılmaz bir hale getiriyoruz. IB Ozel Ders ve IB Kursu hizmetlerimiz ile siz değerli öğrencilerin ib sınavlarına hazırlıkta zaman kaybetmelerinin önüne geçerken aynı zamanda yaz döneminde ders almak isteyen öğrencilerin de bir an önce ib sınav stresinden kurtulmalarını sağlıyoruz.
Tüm kolejlerin ib sınıflarına ayrı ayrı hazırladığımız IB Ozel Ders ve IB Kursu ders materyallerimiz ile, en kısa sürede ib puanınızı ve notunuzu yükseltmeyi hedefliyoruz. Sunduğumuz Özel Ders programları ile öğrencilerin ihtiyaç duyduğu dersler, uzman öğretmenlerimiz tarafından en verimli şekilde verilmektedir. Özellikle sınav stratejileri ve zaman yönetimi konularında sağladığımız rehberlik ve danışmanlık hizmetleri başarı yüzdemizi arttırmaktadır. Ayrıca her hafta düzenli olarak uygulanan denemeler, öğrencilerimizin başarı durumlarını ve eksik oldukları konuları sürekli gözlem altında tutmamızı sağlar. Sistematik ve disiplinli Özel Ders başarıyı kaçınılmaz kılmaktadır. Tüm derslerimizi bu titizlik ile sürdürürken siz değerli öğrencilerimize bu süreçte elimizden gelen tüm yardımı sağlıyoruz.

IB Ozel Ders ve IB Kursu Programlarımız

Hafta İçi ve Hafta Sonu 09:00 ve 21:00 arasında verilmektedir.