IB TÜRKÇE SL (STANDARD LEVEL) ÖZEL DERS

 IB Türkçe SL Özel Ders programlarımız alanında tecrübe sahibi IB Türkçe Examiner Öğretmenleri ile sunulmaktadır.

IB Türkçe SL özel dersIB Türkçe (IB Turkish A), öğrencilerin farklı tür ve dönemdeki edebi eserleri görebilmelerini ve inceleyebilmelerini sağlamayı amaçlar. Öğrencilerin derin ve detaylı incelemelerde bulunmalarını ve çıkarımlar vasıtasıyla bağlantılar kurmalarını sağlar. Öğrencilerin sözlü ve yazılı dilde ifade kabiliyetlerini geliştirir. Sadece ülkemize özgü bir ders (istisnaları bulunmaktadır) olması sebebiyle, değerlendirilmesinde çok ciddi kriterleri vardır. Bu kriterlerin bilincinde olan olan IB Examiner eğitmenlerimiz sayesinde sınavda puan kaybınızı ortadan kaldırıyoruz. IB Türkçe SL özel ders ve IB Türkçe SL kursu, en verimli şekilde ve tüm okulların müfredatlarını kapsayacak şekilde sunulmaktadır.

IB Türkçe SL Özel Ders Hedefi Nedir?

Yukarıda belirttiğimiz kazanımların yanında, aşağıda belirtilen maddeler de IB Türkçe SL özel ders sayesinde elde edilebilmektedir.

 • Öğrencilerin eser bağlamını algılamalarını sağlamak.
 • Öğrencilerin farklı kültürel bakış açılarına saygı göstermeleri ve bu bakış açılarının anlamı nasıl meydana getirdiğini algılamalarını sağlamak.
 • Öğrencilerin esere resmi, stil ve estetik açıdan saygı göstermelerini sağlamak.
 • Öğrencilerin yaşam boyu edebiyattan ve dille ilgili çalışmalardan zevk almalarını sağlamak.
 • Öğrencilerde edebi eleştiri tekniklerine dair algılama ve kullanma becerileri kazandırmak.
 • Öğrencilerde bireysel edebi yorumlama becerisi kazandırmak ve bu düşünceleri ispatlamakNeden Test Prep IB Türkçe SL Kursu ve IB Türkçe SL Özel Ders ?

Sunduğumuz IB Türkçe SL Özel Ders desteğimizle öğrencilerin IB programı boyunca hem GPA hem de IB Grade olarak en yüksek puanları almalarını hedefliyoruz. Bunun yanında ib dershanesi olarak öğrencilerin Türkçe\’yi bir bilim olarak algılamalarını ve ezberlemeden öğrenmeleri amaçlıyoruz. Tüm IB SL derslerimiz IB Examiner eğitmenlerimiz ile verilmektedir. İstanbul dışından IB Türkçe SL Dersi almak isteyen öğrencilerimize ise online skype dersi ile yardımcı olmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. IB Türkçe SL Kursu başarılarını öğrencilerimizden duyabilirsiniz.

6 thoughts on “IB Türkçe SL ( Standard Level ) Özel Ders”

 1. Online dersleri ve IB Türkçe dersini TestPrep sayesinde sevdim. Okul sonrasında ne kadar yorgun olsam da her derse seve seve katılıyorum. Online olması sayesinde ders bittiği gibi yemek yiyip tekrar yapabiliyorum. IB Türkçe öğretmenime ve başta Barış Bey olmak üzere tüm yöneticilere teşekkür ediyorum.

  1. Merhaba Okan Bey,
   Gerek İstanbul içi gerek İstanbul dışında ikamet eden öğrencilerimize online olarak özel ders ile yardımcı oluyoruz. Tüm eğitmen kadromuz IB öğretmenlerinden oluşuyor.
   IB Türkçe IA için destek olabiliriz. Bize whatsapp, e-posta ve telefon üzerinden çok daha hızlı ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler!

 2. Examiner öğretmen candır can. IA ve sınavdan tam not almamı sağlayan TestPrep, iyi ki varsın!!! #iyikivarsınTestPrep

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top