Eyüboğlu Lisesi (Eyüboğlu Schools) Öğrencileri İçin IB Kursu ve IB Özel Ders

Eyüboğlu Lisesi Öğrencileri İçin IB Kursu ve Eyüboğlu Lisesi Öğrencileri İçin IB Özel Ders için hazırladığımız kaynaklar ile, öğrencilerin IB Sınavlarından ve IB Dersi puanlarından en yüksek başarıya ulaşmalarını hedefliyoruz. Sunduğumuz Eyüboğlu Lisesi Öğrencileri İçin IB Özel Ders hizmetlerimiz ile öğrenciler hem derslerde hem IB Sınavlarında yüksek puan almaktadır. Aynı zamanda diledikleri soruları öğretmenlerimiz ile paylaşmaktadır. Eyüboğlu Lisesi Öğrencileri İçin IB Özel Ders hizmetimiz, examiner eğitmenler ile yürütülmektedir. İstanbul ofisimizde hazırladığımız Eyüboğlu Lisesi Öğrencileri İçin IB Kursu materyalleri ile Eyüboğlu Lisesi IB öğrencileri için başarıyı kaçınılmaz hale getiriyoruz. Şimdiye kadar İstanbul ve Tüm Türkiye\’de IB Kurslarımız ile yakaladığımız başarı ile öğrencilerin hayallerindeki okullara kabul almalarını kolaylaştırıyoruz.

IB Programı 16-19 yaş arası lise öğrencileri için hazırlanmış, üniversite öncesi iki yıllık bir programdır. Öğrencileri üniversitede ve sonrasındaki yaşamlarında başarılı olmaları için hazırlayan, final sınavlarının bulunduğu, akademik olarak zorlayıcı ve öğretme odaklı bir eğitim programıdır. Tüm öğrencilerin entelektüel, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Program, dünyanın önde gelen üniversitelerine kabul almak için kullanılır ve bir çok üniversitede geçerliliğe sahiptir.

Eyüboğlu Lisesi Öğrencileri İçin IB Özel Ders Eyüboğlu Lisesi Öğrencileri İçin IB Kursu Programlarımız Neden Başarılı ?

IB programı 6 ders grubundan oluşan ve uluslararası seviyede kabul gören bir diploma programıdır. Bu program öncelikle Kuzey Amerika ve İngiltere’de üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için büyük önem taşımaktadır. IB programı iki yıl süren yoğun ve disiplinli çalışma gerektiren bir sınav sürecidir. Bu yüzden öğrencilerin verimli ve düzenli IB Dersi alması gerekmektedir. Bunun bilincinde olarak kaliteli ve deneyimli öğretmen ekibimizle hedefe yönelik eğitim anlayışını öğrencilere vermeye çalışmaktayız. IB Özel Ders programlarımızın yüksek başarı sağlamalarının temel sebebi ( yüksek başarı dediğimiz 6 ve 7 alan öğrenci oranına göre belirlenir ) bire bir olması, daha fazla ilgi ve konsantrasyon sağlaması, verimli ders saati ile beraber, kuvvetli bir öğretmen – öğrenci ilişkisi yaratarak, öğrencinin derse katılımını sağlayarak dikkat eksikliğini ortadan kaldırmasıdır. Aynı zamanda velilerimizi de bu sürece dahil ederek sağladığımız üç ayaklı güven ve işbirliği ile hedeflenen yüksek başarıya çok daha kolay ulaşmaktayız.

Eyüboğlu Lisesi Öğrencileri İçin IB Özel Derslerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için IB Özel Ders Sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

5 thoughts on “Eyüboğlu Lisesi (Eyüboğlu Schools) Öğrencileri İçin IB Kursu ve IB Özel Ders”

  1. IB Kimya HL, Matematik HL ve Biyoloji SL derslerinden hızlandırılmış desteğe ihtiyacımız var. Özellikle sabah saatlerinde ders alabilir miyiz?

    1. Merhaba Derviş Bey,
      Bize WhatsApp hattımızdan ulaşabilir misiniz? Ender Bey öğretmenlerimizin programını kontrol edip size en kısa sürede bilgi verecektir.

  2. İstanbul Eyüboğlu Lisesinde okuyan bir kızım için IB kimya ve Biyoloji dersi aldırmak istiyorum. Online dersleriniz hala devam ediyor mu?
    Dönüşünüzü bekliyorum.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top