(Koç School) Koç Lisesi Öğrencileri İçin IB Kursu ve IB Özel Ders

Koç Lisesi Öğrencileri İçin IB Kursu ve Koç Lisesi Öğrencileri İçin IB Özel Ders için hazırladığımız kaynaklar ile, öğrencilerin IB Sınavlarından ve IB Dersi puanlarından en yüksek başarıya ulaşmalarını hedefliyoruz. Sunduğumuz Koç Lisesi Öğrencileri İçin IB Özel Ders hizmetlerimiz ile öğrenciler hem derslerde hem IB Sınavlarında yüksek puan almaktadır. Aynı zamanda diledikleri soruları öğretmenlerimiz ile paylaşmaktadır. Koç Lisesi Öğrencileri İçin IB Özel Ders hizmetimiz, examiner eğitmenler ile yürütülmektedir. İstanbul ofisimizde hazırladığımız Koç Lisesi Öğrencileri İçin IB Kursu materyalleri ile Koç Lisesi Öğrencileri İçin IB kursu öğrencileri için başarıyı kaçınılmaz hale getiriyoruz. Şimdiye kadar İstanbul ve Tüm Türkiye\’de IB Kurslarımız ile yakaladığımız başarı ile öğrencilerin hayallerindeki okullara kabul almalarını kolaylaştırıyoruz.

IB Programı 16-19 yaş arası lise öğrencileri için hazırlanmış, üniversite öncesi iki yıllık bir programdır. Öğrencileri üniversitede ve sonrasındaki yaşamlarında başarılı olmaları için hazırlayan, final sınavlarının bulunduğu, akademik olarak zorlayıcı ve öğretme odaklı bir eğitim programıdır. Tüm öğrencilerin entelektüel, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Program, dünyanın önde gelen üniversitelerine kabul almak için kullanılır ve bir çok üniversitede geçerliliğe sahiptir. Koç Lisesi Öğrencileri İçin IB kursu öğrencilerimiz dünyanın bir çok yerindeki okullara kabul almıştır.

Koç Lisesi Öğrencileri İçin IB Özel Ders Koç Lisesi Öğrencileri İçin IB Kursu Programlarımız Neden Başarılı ?

IB programı 6 ders grubundan oluşan ve uluslararası seviyede kabul gören bir diploma programıdır. Bu program öncelikle Kuzey Amerika ve İngiltere’de üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için büyük önem taşımaktadır. IB programı iki yıl süren yoğun ve disiplinli çalışma gerektiren bir sınav sürecidir. Bu yüzden öğrencilerin verimli ve düzenli IB Dersi alması gerekmektedir. Bunun bilincinde olarak kaliteli ve deneyimli öğretmen ekibimizle hedefe yönelik eğitim anlayışını öğrencilere vermeye çalışmaktayız. IB Özel Ders programlarımızın yüksek başarı sağlamalarının temel sebebi ( yüksek başarı dediğimiz 6 ve 7 alan öğrenci oranına göre belirlenir ) bire bir olması, daha fazla ilgi ve konsantrasyon sağlaması, verimli ders saati ile beraber, kuvvetli bir öğretmen – öğrenci ilişkisi yaratarak, öğrencinin derse katılımını sağlayarak dikkat eksikliğini ortadan kaldırmasıdır. Aynı zamanda velilerimizi de bu sürece dahil ederek sağladığımız üç ayaklı güven ve işbirliği ile hedeflenen yüksek başarıya çok daha kolay ulaşmaktayız.

Koç Lisesi Öğrencileri İçin IB Özel Derslerimiz ve Koç Lisesi IB kursu hakkında daha detaylı bilgi almak için IB Ozel Ders Sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Aka koleji öğrencileri için hazırladığımız sayfayı görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3 thoughts on “(Koç School) Koç Lisesi Öğrencileri İçin IB Kursu ve IB Özel Ders”

 1. Zeynep Öztürk

  Ben 2 sene önce mezun oldum ve bizim okulda herkesin destek aldığını bilirdim fakat detsek almadan bu kadar geride kalınacağınız bilmezdim. TestPRep’le tanışmam ikinci dönemin başında olmuştu ve IB Biyoloji HL dersi almaya başlamıştım. Sonrasında bunun yanına IB Türkçe HL ve IB Matematik HL derslerini de ekledim. Ayrıca IB TITC için de sınav öncesinde destek aldım. 1 ay dolmadan puanlarım 90 üzerine çıktı ve zamanımın büyük kısmının da bana kaldığını gördüm. Önceden 3-4 satte anlamaya çalıştığım konuları dersin ilk 30 dakikasında anladım ve soru çözme yüzdem oldukça değişti.

  Yıllar sonra Barış Hocam’a ulaşıp bunları anlattığımda, diğer öğrencilerin de tecrübelerimden faydalanması için yorum olarak yazmamı istemesiyle bugün bunları yazıyorum.

  TestPrep’in öğretmenleri değişsse bile aynı kaliteyi devam ettiriyorlar. Sadece IB biliyor diye bir öğretmenle çalışmıyorlar. IB bilmek ve IB’nin içinde olmak çok farklı konular.

  IB özel ders alınacaksa mutlaka buradan alın, ben düzenli ders aldığım 3 dersten de 7,7,7 aldım ve bu TestPrep’in desteği olmadan olmazdı.

  Tüm öğrenci arkadaşlarıma başarılı bir IB öğretimi diliyorum.
  Kanada’dan sevgilerle.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top