IB Kursları İstanbul Ankara İzmir ve Tüm Türkiye

Yurt içi ve yurt dışı üniversitelere kabul için kullanılan ib programı, eğitim şekilleri arasında en verimli olanlardan biridir. Ib kurslarımız ile desteklendiğinde, öğrencilerin kolaylıkla başarılı olduğu bu program için ib kursları sunmaktayız. Bizim diğer kurslardan farkımız, kaliteli eğitmen kadromuz ve düzenli uyguladığımız deneme sınavlarıdır.

Öğrencilerin hemen hepsi ib desteğine ihtiyaç duymaktadır. Bu desteğin niceliğinden çok niteliği önemlidir. Çok fazla ders almak yerine, az ama kaliteli ders almak öğrencinin ilerlemesini kolaylaştırır. Zaten yoğun bir program olan ib, gereksiz ib kursları ile daha da zorlaştırılmamalıdır. Bunun en kolay yolu da tecrübeli ib öğretmenleri ile ders işlemektir.

IB Kursları Hangi Derslerden Verilmektedir?

IB kursları tüm Türkiye’de bulunan IB okullarındaki öğrencilere verilmektedir. İstanbul IB Kursları ofisimizde, İzmie ve Ankara IB Kursları da skype üzerinden verilmektedir. Tam donanımlı ib kurslarımız ile öğrencilerin kısa sürede ve etkili olarak başarılı olmalarını amaçlıyoruz.

IB öğrencilerinin ihtiyacı olan High Level ve Standard Level kursları, ayrım yapmadan verebilmekteyiz. Öğrencilerin ilerideki tüm hayatını etkileyecek IB programı, en verimli şekilde değerlendirilip, kaliteli bir yurt dışı eğitim danışmanlığı tarafından desteklenirse başarı kaçınılmaz olur.

 • IB Kurslarımız ile GPA’inizi yükseltirsiniz.
 • IB Kurslarımız ile IB sınavından 7 alabilirsiniz.
 • Kaliteli IB referansları ile çalışma prensibimizi görebilirsiniz.
 • Avrupa ve Kanada dahil bir çok iyi okula kabul alırsınız.
 • IB Kurslarımız ile kişisel gelişiminize katkıda bulunun.
 • IB kurslarının yanında AP,SAT,ACT,LNAT,LSAT,UKCAT,BMAT,IMAT,BMAT,IELTS ve TOEFL kursları da alabilirsiniz.

İyi Bir IB Eğitimi İçin Gerekenler

İyi bir IB eğitimi almak, iyi bir üniversite eğitimi almanın ilk basamağıdır. Öğrenciler hem üniversite sistemine alışırken hem de onlara yol gösterecek bir programın parçası olurlar. Temel eğitim sayılabilecek bu eğitim ne kadar iyi ve sağlam olursa, ileride karşılaşılacak sorunlar o kadar az olur. Öğrencilerin sağlam bir eğitim ve sağlam bir kariyer sahibi olmaları için ib kursları ile desteklenmelidirler. Aklınıza takılan tüm sorular ve ib kursları hakkında bilgi almak için ib özel ders sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

IB Matematik HL Ozel Ders İçin Tıklayın IB Matematik SL Ozel Ders İçin Tıklayın IB Fizik HL Ozel Ders İçin Tıklayın IB Fizik SL Ozel Ders İçin Tıklayın IB Kimya HL Ozel Ders İçin Tıklayın IB Kimya SL Ozel Ders İçin Tıklayın IB Biyoloji HL Ozel Ders İçin Tıklayın IB Biyoloji SL Ozel Ders İçin Tıklayın IB İngilizce HL Ozel Ders İçin Tıklayın IB İngilizce SL Ozel Ders İçin Tıklayın IB Business  and Management HL Ozel Ders İçin Tıklayın IB Business  and Management SL Ozel Ders İçin Tıklayın

1 responses on "IB Kursları İstanbul Ankara İzmir ve Tüm Türkiye"

 1. Sayın Yetkili ,
  10. sınıfa geçecek oğlum için Pre-IB programına katılacak şimdiden İzmir’de IB konusunda hazırlanmasını istiyoruz.
  İzmir’de IB konusunda bir kursunuz var mı ?
  Olumlu – olumsuz bana geri dönebilirseniz çok sevinirim.
  Saygılarımla,
  Deniz K.

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

IB OZEL DERS HOŞGELDİNİZ

Sunduğumuz Özel Ders programları ile öğrencilerin ihtiyaç duyduğu dersler, uzman öğretmenlerimiz tarafından en verimli şekilde verilmektedir. Özellikle sınav stratejileri ve zaman yönetimi konularında sağladığımız rehberlik ve danışmanlık hizmetleri başarı yüzdemizi arttırmaktadır. Ayrıca her hafta düzenli olarak uygulanan denemeler, öğrencilerimizin başarı durumlarını ve eksik oldukları konuları sürekli gözlem altında tutmamızı sağlar. Sistematik ve disiplinli Özel Ders başarıyı kaçınılmaz kılmaktadır.

ib nedir,ib math exploration,ib world school nedir,ib accepted universities,ib diploması nasıl alınır,ıb diploma,ib biology,ib biology individual investigation,ib chemistry internal assessment,ib chemistry internal assessment ideas,ib chemistry,ib math,ib physics hl past papers,ib physics,ib cas,ib cas nedir,ib question bank, ib question bank third edition,ib schools in turkey,ib schools,ib uluslararası bakalorya,ib uluslararası bakalorya bursu nedir,ib program,,ib biology past papers,ib calculator,ib tok,ib tips,ib visual arts,ib workshops,ib yurtdışı

ib courses,ib eğitimi veren liseler,ib extended essay,ib extended essay examples,ib eğitimi nedir,ib exam,ıb eğitim,ib ess internal assessment examples,ib economics,ib fizik,ib hangi okullarda var,ib high level math,ib history syllabus,ib hl math formula booklet,ib hazırlık,ib international baccalaureate,ib kursu,ib kitapları,ib learner profile examples,ib math hl exploration examples,ib math sl formula booklet,ib motivation letter,ib notu,ib ne demektir,ib nin yararları,ib not sistemi,ib okulları,ib özel ders,ib okul ne demek,ib organization,ib past papers,ib questions,ib results,ib sınavı,ib statistics,ib türkiye,ib türkçe