IB Kursları İstanbul Ankara İzmir ve Tüm Türkiye

Yurt içi ve yurt dışı üniversitelere kabul için kullanılan ib programı, eğitim şekilleri arasında en verimli olanlardan biridir. Ib kurslarımız ile desteklendiğinde, öğrencilerin kolaylıkla başarılı olduğu bu program için ib kursları sunmaktayız. Bizim diğer kurslardan farkımız, kaliteli eğitmen kadromuz ve düzenli uyguladığımız deneme sınavlarıdır.

Öğrencilerin hemen hepsi ib desteğine ihtiyaç duymaktadır. Bu desteğin niceliğinden çok niteliği önemlidir. Çok fazla ders almak yerine, az ama kaliteli ders almak öğrencinin ilerlemesini kolaylaştırır. Zaten yoğun bir program olan ib, gereksiz ib kursları ile daha da zorlaştırılmamalıdır. Bunun en kolay yolu da tecrübeli ib öğretmenleri ile ders işlemektir.

IB Kursları Hangi Derslerden Verilmektedir?

IB kursları tüm Türkiye\’de bulunan IB okullarındaki öğrencilere verilmektedir. İstanbul IB Kursları ofisimizde, İzmie ve Ankara IB Kursları da skype üzerinden verilmektedir. Tam donanımlı ib kurslarımız ile öğrencilerin kısa sürede ve etkili olarak başarılı olmalarını amaçlıyoruz.

IB öğrencilerinin ihtiyacı olan High Level ve Standard Level kursları, ayrım yapmadan verebilmekteyiz. Öğrencilerin ilerideki tüm hayatını etkileyecek IB programı, en verimli şekilde değerlendirilip, kaliteli bir yurt dışı eğitim danışmanlığı tarafından desteklenirse başarı kaçınılmaz olur.

 • IB Kurslarımız ile GPA\’inizi yükseltirsiniz.
 • IB Kurslarımız ile IB sınavından 7 alabilirsiniz.
 • Kaliteli IB referansları ile çalışma prensibimizi görebilirsiniz.
 • Avrupa ve Kanada dahil bir çok iyi okula kabul alırsınız.
 • IB Kurslarımız ile kişisel gelişiminize katkıda bulunun.
 • IB kurslarının yanında AP,SAT,ACT,LNAT,LSAT,UKCAT,BMAT,IMAT,BMAT,IELTS ve TOEFL kursları da alabilirsiniz.

İyi Bir IB Eğitimi İçin Gerekenler

İyi bir IB eğitimi almak, iyi bir üniversite eğitimi almanın ilk basamağıdır. Öğrenciler hem üniversite sistemine alışırken hem de onlara yol gösterecek bir programın parçası olurlar. Temel eğitim sayılabilecek bu eğitim ne kadar iyi ve sağlam olursa, ileride karşılaşılacak sorunlar o kadar az olur. Öğrencilerin sağlam bir eğitim ve sağlam bir kariyer sahibi olmaları için ib kursları ile desteklenmelidirler. Aklınıza takılan tüm sorular ve ib kursları hakkında bilgi almak için ib özel ders sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

13 thoughts on “IB Kursları İstanbul Ankara İzmir ve Tüm Türkiye”

 1. Almanya’da IB okuyan kızım için de destek alabilir miyim? Özellikle Türkçe ve Matematik derslerinde destek arayışındayız.

  1. Merhaba Burak Bey,
   İletişim sayfamızdaki formu doldurarak, WhatsApp hattımızdan yazarak ya da telefon hattımızı arayarak bize ulaşmanızı rica edebilir miyiz? İletişim bilgileriniz olmadığı için sizi şu anda arayamıyoruz.

 2. Ankara’da sizin gibi bir IB kurumu olmasa da online derslerinzi sayesinde çok çok verimli dersler alıyoruz. Güzel bir ilk dönem geçirdik ve notlarımız beklediğimizin üstünde geldi. Tatilde kısa bir ara versek de ikinci dönem mutlaka sizinle derslere devam edeceğiz. Çok tşekkürler.

 3. Online derslere bakış açımı değiştiren ve keşke 11. sınıfta başlasaydım dedirten Test prep öğretmenlerine hayranım:) Corona sebebiyle sınava giremesek de predicted notlarımız sayesinde (onlar da sizin sayenizde) istediğim okula kabul aldım. Sizi Ankara’daki alt sınıflara da tavsiye ediyorum sürekli.

 4. Sayın Yetkili ,
  10. sınıfa geçecek oğlum için Pre-IB programına katılacak şimdiden İzmir’de IB konusunda hazırlanmasını istiyoruz.
  İzmir’de IB konusunda bir kursunuz var mı ?
  Olumlu – olumsuz bana geri dönebilirseniz çok sevinirim.
  Saygılarımla,
  Deniz K.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top