IB Ozel Ders İzmir | IB Kursu İzmir

Izmir IB Ozel Ders için hazırladığımız kaynaklar ile, öğrencilerin IB Sınavlarından ve IB Dersi puanlarından en yüksek başarıya ulaşmalarını hedefliyoruz. Online olarak sunduğumuz Izmir IB Ozel Ders hizmetlerimiz ile öğrenciler sanki sınıftaymış gibi derslerini öğrenmektedir. Aynı zamanda diledikleri soruları öğretmenlerimiz ile paylaşmaktadır. Izmir Amerikan IB Ozel Ders hizmetimiz, HD Kalitede Skype görüşmeleri ile yürütülmektedir. İstanbul ofisimizde hazırladığımız IB School Izmir materyalleri ile İzmir Amerikan Koleji IB öğrencileri için başarıyı kaçınılmaz hale getiriyoruz. Şimdiye kadar Ankara ve Izmir Amerikan IB School öğrencileri ile yakaladığımız başarı ile öğrencilerin hayallerindeki okullara kabul almalarını kolaylaştırıyoruz.

IB Programı 16-19 yaş arası lise öğrencileri için hazırlanmış, üniversite öncesi iki yıllık bir programdır. Öğrencileri üniversitede ve sonrasındaki yaşamlarında başarılı olmaları için hazırlayan, final sınavlarının bulunduğu, akademik olarak zorlayıcı ve öğretme oadaklı bir eğitim programıdır. Tüm öğrencilerin entelektüel, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Program, dünyanın önde gelen üniversitelerine kabul almak için kullanılır ve bir çok üniversitede geçerliliğe sahiptir.

Izmir Amerikan IB Derslerimiz Neden Başarılı ?

IB programı 6 ders grubundan oluşan ve uluslararası seviyede kabul gören bir diploma programıdır. Bu program öncelikle Kuzey Amerika ve İngiltere’de üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için büyük önem taşımaktadır. IB programı iki yıl süren yoğun ve disiplinli çalışma gerektiren bir sınav sürecidir. Bu yüzden öğrencilerin verimli ve düzenli IB Dersi alması gerekmektedir. Bunun bilincinde olarak kaliteli ve deneyimli öğretmen ekibimizle hedefe yönelik eğitim anlayışını öğrencilere vermeye çalışmaktayız. IB Ozel Ders programlarımızın yüksek başarı sağlamalarının temel sebebi ( yüksek başarı dediğimiz 6 ve 7 alan öğrenci oranına göre belirlenir ) bire bir olması, daha fazla ilgi ve konsantrasyon sağlaması, verimli ders saati ile beraber, kuvvetli bir öğretmen – öğrenci ilişkisi yaratarak, öğrencinin derse katılımını sağlayarak dikkat eksikliğini ortadan kaldırmasıdır. Aynı zamanda velilerimizi de bu sürece dahil ederek sağladığımız üç ayaklı güven ve işbirliği ile hedeflenen yüksek başarıya çok daha kolay ulaşmaktayız.

12 thoughts on “IB Ozel Ders İzmir | IB Kursu İzmir”

 1. Koç lisesinde okuyan oğlum için ders aldırmak istiyorum. Biz şu anda İzmir’deyiz. Online olarak ders alabilir mi?

  1. Merhaba Vasfiye Hanım,
   Tabi, derslerimiz online olarak yapılıyor.TestPrep, IB derslerinin tümünde sadece IB öğretmenleriyle çalışır. Kesinlikle öğrenci ve yeni mezunlarla çalışmıyoruz. Bu sayede TestPrep’in IB ortalaması 45 üzerinden 37’dir.

 2. İzmir Amerikan Lisesinde okuyan kızımın notları sizin sayenizde yükseldi. Destek aldığı tüm derslerdeki artışı sizin sayenizde yakaladı. Öğretmenlerinin hepsi son derece sabırlı şekilde ilgilendiler ve ilk dönemi çok güzel kapatmamızı sağladılar. Umarım 12. sınıftaki IB sınavında da aynı başarıyı yine sizin sayenizde yakalayacak.

 3. Barış Hocam, kusura bakmayın ancak yazabildim. Kızımızı İngiltere’ye götürdük ve yeni kendimize gelebildik. Öncelikle başta siizn olmak üzere öğretmenlerimizin hepsinin emekleri için teşekkür ediyorum. Sizin sayenizde Dila UCL’e kabul alabildi. Sizi Dila’nın okulundaki tüm öğrencilere ve velilere tavsiye ediyorum.
  Başından sonuna kadar kızımızın ve bizim yanımızda olduğunuz için sonsuz teşekkürler. İzmir’e geldiğinizde her zaman sizlere kapımız açık. Sağolun varolun.

  1. Merhaba Hatice Hanım, ben TestPrep’ten Murat.
   Test Prep olarak, nazik mesajınız için çok ama çok teşekkür ediyoruz. Öğrencimizin kabulune en az sizin kadar biz de çok sevindik. Umarız İngiltere’de de akademik hayatına aynı başarılarla devam eder öğrencimiz. Saygılar.

 4. İzmir Amerikan Lisesinde IB okuyan 11. sınıf bir kızım var ve derse ihtiyacı olmaya başladı. Şartlarınızı öğrenebilir miyim?

 5. IB matematik AA online özel ders için bilgi almak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim. İzmir’de okuyorum.

 6. İzmir Amerikan Koleji’nde IB son sınıfa geçen kızım için IB özel ders aldırmak istiyorum. Bilgi alabilir miyim?

 7. İlk dersten çoğu konuyu kapattık. Skype üzerinden güzel ve kaliteli bir ders oldu. İzmir Amerikan’da okuyan arkadaşlarıma da tavsiye etmeye başladım.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top