IB Ozel Ders Ankara | IB Kursu Ankara

IB Programı 16-19 yaş arası lise öğrencileri için hazırlanmış, üniversite öncesi iki yıllık bir programdır. Öğrencileri üniversitede ve sonrasındaki yaşamlarında başarılı olmaları için hazırlayan, final sınavlarının bulunduğu, akademik olarak zorlayıcı ve öğretme oadaklı bir eğitim programıdır. Tüm öğrencilerin entelektüel, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Program, dünyanın önde gelen üniversitelerine kabul almak için kullanılır ve bir çok üniversitede geçerliliğe sahiptir. Ankara IB Ozel Ders için hazırladığımız kaynaklar ile, öğrencilerin IB Sınavlarından en yüksek başarıya ulaşmalarını hedefliyoruz. Online olarak sunduğumuz IB Ankara Ozel Ders hizmetlerimiz ile öğrenciler sanki sınıftaymış gibi derslerini öğrenirler. Aynı zamanda diledikleri soruları öğretmenlerimiz ile paylaşmaktadır. IB Ozel Ders Ankara hizmetimiz, HD Kalitede Skype görüşmeleri ile yürütülmektedir. İstanbul ofisimizde hazırladığımız IB Ankara materyalleri ile İzmir Amerikan Koleji IB öğrencileri için başarıyı kaçınılmaz hale getiriyoruz. TED Ankara IB ve Izmir Amerikan IB School öğrencileri ile yakaladığımız başarı ile öğrencilerin hayallerindeki okullara kabul almalarını kolaylaştırıyoruz.

TED Ankara IB Ankara Derslerinde Bizim Farkımız

IB Ankara Kaynakları TED Ankara için yeniden revize edilip öğrencilerin kullanımına sunulmuştur. Bu kaynaklar ile Ankara IB Okulları için özel hazırlanmış olup öğrencilerin en yüksek başarıyı yakalaması için kullanılmaktadır. TED Ankara IB Programı dahilinde bizimle çalışan öğrenciler hem TED Ankara IB Tezleri hem de  Ankara IB Diploma için yüksek notlar alırlar. Üniversite başvuru sürecinde de en iyi okullara kabul almaktadırlar.

IB programı 6 ders grubundan oluşan ve uluslararası seviyede kabul gören bir diploma programıdır. Bu program öncelikle Kuzey Amerika ve İngiltere’de üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için büyük önem taşımaktadır. IB programı iki yıl süren yoğun ve disiplinli çalışma gerektiren bir sınav süreci olduğu için öğrencilerin verimli ve düzenli IB Dersi alması gerekmektedir. Bunun bilincinde olarak kaliteli ve deneyimli öğretmen ekibimizle hedefe yönelik eğitim anlayışını öğrencilere vermeye çalışmaktayız. IB Ozel Ders programlarımızın yüksek başarı sağlamalarının temel sebebi ( yüksek başarı dediğimiz 6 ve 7 alan öğrenci oranına göre belirlenir ) bire bir olması, daha fazla ilgi ve konsantrasyon sağlaması, verimli ders saati ile beraber, kuvvetli bir öğretmen – öğrenci ilişkisi yaratarak, öğrencinin derse katılımını sağlayarak dikkat eksikliğini ortadan kaldırmasıdır. Aynı zamanda velilerimizi de bu sürece dahil ederek üç ayaklı güven sağlamaktayız. İşbirliği ile hedeflenen yüksek başarıya çok daha kolay ulaşmaktayız.

20 thoughts on “IB Ozel Ders Ankara | IB Kursu Ankara”

 1. Merhaba, size İsviçre’den yazıyorum.
  Okulumda IB programı uygulanıyor ve ben de bu dersleri alıyorum. Özellikle Fizik ve Matematik kderslerinden özel ders ile destek almak istiyorum.
  Saat farkı olduğu için bir sorun yaşar mıyım? Dersler online olabilir mi?
  Tşekkürler.
  Mertay Say.

  1. Merhaba Mertay Bey,
   Tabi, her iki dersten de online olarak özel ders verebiliriz. Öğretmenlerimizin programları oldukça yoğun fakat size ve öğretmenlerimize uygun ortak gün ve saatlerde dilerseniz sabit ya da ihtiyaç oldukça ders planlayabiliriz.
   İletişim sayfamızdaki formu doldurarak, WhatsApp hattımızdan yazarak ya da telefon hattımızı arayarak bize ulaşmanızı rica edebilir miyiz?

 2. Merhaba, ankara’da IB okuyan kızım için online Fizik, Kimya ve Matematik dersleri aldırmak istiyorum. Şubat tatilinde hızlandırılmış bir ders planı yapabilir miyiz? Ödemeler için kiminle görüşebilirim?

  1. Merhaba Sayın Girgin
   Tabi, biizmle WhatsApp hattımızdan ya da telefon hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. en kısa sürede planlama için ekip arkadaşlarımız yardımcı olacaktır.

 3. Canan Köstenceli

  Merhaba, Ankara’da IB okuyan kızım için özel ders aldırmak istiyorum. IB özel ders online mı yoksa ofisinizde mi veriliyor? Ders saatlerini biz ayarlayabiliyor muyuz?

  1. Merhaba Canan Hanım, ben TestPrep’ten Dilek.
   Tabi, öğretmenlerimizin uygunluklularına göre hafta içi ya da hafta sonu IB özel ders programlayabiliyoruz. Tüm IB derslerimiz sadece online olarak yapılıyor.

 4. Ankara’da IB okuyan kızım için IB Fizik, Kimya ve Türkçe derslerinden destek almak istiyoruz. 3 ders de HL. Online olarak ders alabiliyor muyuz? Süreç hakkında bilgi rica ediyorum.

  1. Merhaba Okan Bey,
   Gerek İstanbul içi gerek İstanbul dışında ikamet eden öğrencilerimize online olarak özel ders ile yardımcı oluyoruz. Tüm eğitmen kadromuz IB öğretmenlerinden oluşuyor.
   IB Fizik, Kimya ve Türkçe derslerinden destek olabiliriz. Bize whatsapp, e-posta ve telefon üzerinden çok daha hızlı ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler!

 5. TED Kolej 11. sınıfta okuyan kızım için IB Türkçe HL ve Matematik SL ders aldırmak istiyorum. İletişim formunu doldurdum. Teşekkürler. Ferhan

 6. Ankara’da IB okumaya başlayacak kızım için IB matematik higher level özel ders için bilgi almak istiyorum. ders aldırmaya ne zaman başlanmalıdır? Yaz döneminde ders almamız gerekir mi? Teşekkür ederim.

 7. Eyüboğlu Lisesinde 11. sınıfta okuyan kızım için ders aldırmak istiyorum. İletişim formunu doldurdum. Teşekkürler. SEZAİ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top